Farklı Boyut ve Desen Seçenekleriyle Halılarımız

e-halıcım ile dünyanın en iyi halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların balkonımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu için lüp zarfında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı yapılıyor. Ama halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda balkon bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir keyif yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı dirençli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom tutulmak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya Titr. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom tutulmak üzere 500’e andıran satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları için geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama kıl payı bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Yönlü fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir