katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çalışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çalışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne kadar hızlı olduğunuzu heves ediyorsanız, klavye ivinti testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size için. Bu internet siteleri ile klavyede yazı yazma ivintiınızı görebilir, alıştırmalar yapabilir ve yeterince çalışırsanız bir gün kendinize ilgilendiren bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı geçirmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son not önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile makaleya dökmek kabilinden önemli beceriler, yaşamın sağlam çok düzında konuinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne kadar hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz birbir hayli klavye ivinti testi sitesi bulunuyor. Klavye ivinti testi internet sitelerinin sağlam çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında takkadak ziyade yürek seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir yürek üzerinden klavye ivinti testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alnur olmadığınız bir yazma stiline parmaklarınızı alıştırabilirsiniz. Yeterince çalışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde duman tütmesini dahi sağlamlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri arasında konkurarak hoş bir rakiplik ortamında klavye çalışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından usa vurma olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile rahatlık bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun cihetı düzen kullanıcılar katlıklı klavye konkurması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kabilinden, kombine düello özelliği ile 100’lerce nüfus aynı anda klavye konkurması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 nüfus ile yanında sitede kombine klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara cemaziyelevveltir.
Hassaten sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair birbir hayli adayın konkurtığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Girişken
• Mahir Alfabecı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Momentum Testi
Klavye Momentum Testi ile yanında sizlerde 1 zaman, 3 zaman ve 5 dakikalık periyotlar arasında kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye ivinti testi sizlerin seviyenizi saptama edebilmeniz açısından nispeten cesim bir öneme sahiptir. “Klavye Momentum Testine Mebdela!” butonuna tıklanılması ile yanında başlayacağınız bu başkanüvende sizlerde adınızı en yavuz skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye ivinti testi aynı zamanda sizlerin on inç yazma eğilimine ve zevkli bir şekilde kadimî olarak çalışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye ivinti testinde birbir hayli kişinin kendi rekorunu egale eylemek kucakin kadimî olarak çalışma yaptığını ve inkişaf gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çalışması
Klavye çalışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çalış kabilinden birbir hayli kesim nokta almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun cihetı düzen “Kombine Klavye Çalışması” ile yanında kullanıcılar istedikleri dem belirlenen gün aralığında çalışcevher acımasızlabilir ve çalışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 gün, 3 gün, 1 hafta ve 1 maaş dem dilimleri arasında çeşitli kullanıcılar ile yanında hoş bir rakiplik ortamında çalışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çalışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise test kucakin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Test kucakin sunulan metinlerin sağlam çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede jurnal hayattaki sağlam katlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alnur olmadığınız kelimeleri yazma dair kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabilinden özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile yanında on inç yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı nispeten farklı. özge sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Il Inç Çalışması
• Sağ Il Inç Çalışması
• Sol Il Çalışması
• Sağ Il Çalışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile yanında on inç yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı nispeten farklı. özge sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Il Inç Çalışması
• Sağ Il Inç Çalışması
• Sol Il Çalışması
• Sağ Il Çalışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel malumat, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel malumat içinde; Zabıt Katipliği, yazar mevzuatı, umumi tüze kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine merbut sorular nokta almaktadır. Genel hars içinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabilinden muhtelit ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek yek yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının cihetı düzen mükelleirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da nokta almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş olduğumuz mesleksel malumat, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata merbut olarak çalışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Yazma
Klavye kullanmaya ne kadar alışmış olsanız da yazma ivintiınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 küçük amma önemli radde kabil. Vakit kaybetmeden sadece tamamımız jurnal hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz piyes oynarken kullanıyor, kimimiz çalışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz kellekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı yönetmek ise hedefimiz ne olursa olsun yazgı kurtarabiliyor.
Birbir hayli âdem klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj ivinti kucakin tatbik bir konum skorlabilir, fakat dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık elan harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol eloğlu parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ eloğlu parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine doğru tutarak harisarsanız, bu pozisyona alıştıktan sonrasında klavyenin nokta yerine kolay ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Ne Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir söz hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı musallat olmak evet da üst arkaya basmak size dem kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan sona silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla imdi söz silmeniz 3 saniye süreceğine hastalıklı saniye dahi sürmez.
Amiyane bir klavye, masadan yüksekliğinize için yazarken dahiğinizi yukarı evet da aşağı sağlıklı bükmenize niçin kabil. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye iye, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin tek yerinin çalışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Ne Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, müşahede duyusunu kullanmanıza icap kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve yazma esnasında 10 parmağınızı faal olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza icap kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve hareketli şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya gelişigüzel klavye yararlanma tekniklerinin tersine 10 inç klavye, hem elan azca yorucu hem bile en vergili klavye sarf tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya merbut olarak birbir hayli vergili etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir