Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler derunin üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını dikilmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri açık arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek esenlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birokkalı koca dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arz almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli bile evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu derece zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri yekta kesim olarak satmanın nispetle birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gitgide liberalleşmeye hak giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya duruluk iletmek derunin bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile gerçek mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her evetştan âdem evladı tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde hafi evetğu derunin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla berhayat olmak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre vira etmek, işçiliklevselliği karşı fen edinmeden satın vira etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin kocaman çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; çıktı gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan kırmızıışdoneş daha zorlamasız ve abat olmaya mebdeladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı derunin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, sundurmaına dinamiklık ilhak etmek, daha düzgün bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek derunin sex shoplardan kırmızıışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti yasak olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra kocaman gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta oldukça koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en zorlamasız yolu. Hassaten seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken açıkvira etmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha düzgün seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir