ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçbaşlangıçak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya başlangıçladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve tarım dalünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile alay malay vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile canlı ve çelimlü âdem evladı deposuna iye olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış paha sağlayan Üçbaşlangıçak Ekincilik; dolu Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Devamlı tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem dar ortamında hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin elverişli ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yerinde ve güzel bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha zengin bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha zengin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da ayan bir hendek kazısına terk etmek karınin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dal yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden duymak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara terk etmek karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğiştirilebilir ve birkötü babaşmanla da enliletilebilir. Anne dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa nispetle sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birkötü üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği vakit hayvanın benzinü ve etinden semere aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları yekta seferde alabilir ve daha oflaz beslenebilir. Yeygi karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha oflaz beslenmesine böylece daha bir tomar semere almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Karma Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası servet sahibi ve zengin bir zirai üretim karınin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı karınin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha oflaz durumlara gelmesi karınin zirai dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak tüm çaldatmaışanlarımızın katkısıyla alay malay
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir